Blog image

مجموعه ورزشی

اولیای گرامی و دانش آموزان عزیز:

برنامه ساعت کلاس‌های ورزش  از تاریخ ۱۲ خرداد تا ۲۴ خرداد به قرار زیر است:

      

  •       بدمینتون :     پیش دبستان               ۹۷/۳/۱۳                        ۱۰-۹

                                 دبستان                     ۹۷/۳/۱۳                       ۱۱:۳۰ -۹

   

                                پیش دبستان              ۹۷/۳/۲۰                         ۱۰-۹

                                دبستان                     ۹۷/۳/۲۰                         ۱۱:۳۰-۹

                               متوسطه ۱و۲              ۹۷/۳/۲۱                         ۱۱-۹:۳۰

 

  •        والیبال :           دبستان                     ۹۷/۳/۱۲                         ۱۳-۱۱:۳۰

                               متوسطه    ۱و۲           ۹۷/۳/۱۹                        ۱۱:۳۰-۱۰

                                دبستان                     ۹۷/۳/۱۹                         ۱۳-۱۱:۳۰

 

  •        شطرنج :        دبستان                    ۹۷/۳/۱۳                         ۱۲:۳۰-۱۱

                                                                ۹۷/۳/۲۰                          ۱۱-۱۲:۳۰

                                                                ۹۷/۳/۲۲                         ۱۱-۱۲:۳۰

     

  •         یوگا:               دبستان                    ۹۷/۳/۲۱                         ۱۱:۳۰-۱۰ 

                            پیش دبستان             ۹۷/۳/۲۳                            ۱۱-۱۰

     

  •        بسکتبال:  کلاس خانم کمالی      

                                                            ۹۷/۳/۱۳                                ۱۱-۱۳

                                                           ۹۷/۳/۲۰                                 ۱۱-۱۳

                                                           ۹۷/۳/۲۲                                 ۱۱-۱۳

 

 

  •          صخره نوردی :                       ۹۷/۳/۱۲                                ۱۲-۱۰ 

                                                           ۹۷/۳/۱۹                                ۱۰-۱۲

                                                          ۹۷/۳/۲۱                                 ۱۰-۱۲                                             

                                                          ۹۷/۳/۲۳                                 ۱۰-۱۲

 

  •            شنا:                                        ۹۷/۳/۱۲                                 ۱۳-۱۱              

                                                         ۹۷/۳/۱۳                                   ۱۱-۱۳              

                      از   ۹۷/۳/۱۹     تا       ۹۷/۳/۲۳                                    ۱۲-۱۰

                                                        ۹۷/۳/۲۴                           طبق برنامه قبل

        

  •           کاراته :                              ۹۷/۳/۲۲                                ۱۱:۳۰ -۱۰

                                                       ۹۷/۳/۲۴                                 ۹-۱۰:۳۰ 

                                                       ۹۷/۳/۲۴                                ۱۰:۳۰-۱۲

      

            

  •            بسکتبال (خانم رشیدی)

                                                       ۹۷/۳/۱۲                                     ۱۱-۱۲:۳۰

                    متوسطه۱و۲               ۹۷/۳/۱۹                                        ۱۲-۱۰

                    دبستان                       ۹۷/۳/۱۹                                     ۱۳:۳۰-۱۲

 

                   متوسطه ۱و۲                 ۹۷/۳/۲۳                                         ۱۲-۱۰

                   دبستان                         ۹۷/۳/۲۳                                     ۱۳:۳۰-۱۲

 

  •            بسکتبال                            ۹۷/۳/۲۴                                         ۱۱-۹

 

  •            بدنسازی                             ۹۷/۳/۲۴                                     ۱۲:۳۰-۱۱